Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» << geldin...>>
Ceza - Sen Oyna Dilber EmptyPtsi Tem. 20, 2009 5:27 am tarafından ViRüsSs

» Klasik türk yalanları
Ceza - Sen Oyna Dilber EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 1:18 pm tarafından ViRüsSs

» Bu gunlerde beni yaşatmayan Biri var ?
Ceza - Sen Oyna Dilber EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 1:15 pm tarafından ViRüsSs

» Klasik evli bir çift (gülmemek elde değil)
Ceza - Sen Oyna Dilber EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:57 am tarafından Misafir

» Kadınlar ve Erkekler ne demek isterler..
Ceza - Sen Oyna Dilber EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:52 am tarafından Misafir

» İYİKİ ERKEĞİM DEDİRTİCEK 99 ŞEY
Ceza - Sen Oyna Dilber EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:46 am tarafından Misafir

» Allahtan kadınım dedirden 100 neden
Ceza - Sen Oyna Dilber EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:45 am tarafından Misafir

» Komik SMS'ler
Ceza - Sen Oyna Dilber EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:40 am tarafından Misafir

» Aşk,Sevgi,Etkileyici sözler
Ceza - Sen Oyna Dilber EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:39 am tarafından Misafir

Ceza - Sen Oyna Dilber

YazarMesaj
ViRüsSs
Admin
Admin
ViRüsSs

Ceza - Sen Oyna Dilber Empty
MesajKonu: Ceza - Sen Oyna Dilber   Ceza - Sen Oyna Dilber EmptySalı Haz. 16, 2009 12:27 pm

Fazla popüler olmak kaçýnýlmaz dinlendikçe Popüler olmak amacým deðil dinlenmek sadece Fikri firar eylemiþ senkron kaymýþ milleti kati Sonuçsa beter yýllardýr sahteler var sahnede Baþýna anadolu kelimesini koyunca kralsýn Zaten disiplinde yok meyhaneci yýllardýr doldurur Korku filmi giibi tekerrür þenses seda týrmalar Kumarbazlýk diz boyu koçum iddaaya var mýsýn Anýlar oðlanca canlanýr moralin bozuksa dinle Depresyonda çýkmaya yaþar rapte yapma Playback gitar çalmaktansa susarým daha iyi Çok komiksiniz siz kuklalar oynayýn bari Kimin burnu daha iyi koku alacak acaba Kim avýna daha önce ulaþacak Ahlaksýz merhametsizin yanýnda kalmaya devam ederse Maskeler düþer þakþakçýlar yanýnda gider
Nakarat: }2
Sen oyna dilber biz çalarýz Alem bizi ister çengi gibi döner Sanki bizler, oynatamayýz Titrer sayemizde tüm dizler Killa hakan Her derde girdim maydonoz oldum Aðroldu baþým kanlý kanlý yedim Ýndirdim mideme ekmek aþým Kaþým kaç kere açýldý yarýldý burnumda da kan Yinede rap dedim yürüldüm Açýkta hedefteyim her an Þimdi bazý bebeler konuþup rapi kötülüyüp ezmekte Ama haberleri yok ecel çok yakýnlarýnda gezmekte Adam dediðin adam gibi otur, adam gibi gezer Hip hop dedi mi neden aklýnýza hep kötü þeyler eser Durun bi rahat durun hele rahat geri yaslanýn Elbet bi çaresi vardýr kýrýcaz bileðini kral aslanýn Paslaþýn karanlýkta yada sisli günlerde haber Kalan yaþar kurtulur derler ölenenin arkasýnda kader Kimin iþine geliyosa neyi nerde nasýl yapalým Bugün domuz karga kuþ, yarýn baþka biþeye tapalým Ne olacaksa olsun Bardaðýn rakýyla dolsun Senin korktuðun yerde Benim mekaným olsun
Sen oyna dilber biz çalarýz Alem bizi ister çengi gibi döner Sanki bizler, oynatamayýz Titrer sayemizde tüm dizler Dikkat istekler ihtiyaçlarýmýza karþý Gereksinimlerinde listesinde Pek gereksiz olanýn üstte yazýlý Biz denizde yüzüyoruz akýntý çok Biz kerizmiyiz, helal peþinde koþuyoruz Yada hapiste çürüyoruz Ve de bi baþka bakýyoruz Bazen aþka dalýyoruz Naaþ omuzlayýp gömünce sanki ders mi alýyoruz Öleni anýyoruz birbirimizi tanýyoruz Genede düþene vururuyoruz Bugün güzel birgün yarýn nasýl olur bilinmez Dünde yaþanýr ancak bugünden bi ders alnmaz Bugünde biticek elbet Ýyi bir gelecek ister herkez Benim rapim var baþkasýnda zar hayatýn ritmi dar Benim sesim yürek benim tüfek deðil dilim silah deðil Bu duyduðun benim yalan deðil Sessizlikten önce bence sen de bir nota ol Belki yeni bir þarký bestelersek düzelecektir her bir yol
Sen oyna dilber biz çalarýz Alem bizi ister çengi gibi döner Sanki bizler, oynatamayýz Titrer sayemizde tüm dizler
http://jandini31.yetkinforum.com

Ceza - Sen Oyna Dilber
1 sayfadaki 1 sayfası