Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» << geldin...>>
Etkileyici DamaR Sözler Msn Nickleri EmptyPtsi Tem. 20, 2009 5:27 am tarafından ViRüsSs

» Klasik türk yalanları
Etkileyici DamaR Sözler Msn Nickleri EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 1:18 pm tarafından ViRüsSs

» Bu gunlerde beni yaşatmayan Biri var ?
Etkileyici DamaR Sözler Msn Nickleri EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 1:15 pm tarafından ViRüsSs

» Klasik evli bir çift (gülmemek elde değil)
Etkileyici DamaR Sözler Msn Nickleri EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:57 am tarafından Misafir

» Kadınlar ve Erkekler ne demek isterler..
Etkileyici DamaR Sözler Msn Nickleri EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:52 am tarafından Misafir

» İYİKİ ERKEĞİM DEDİRTİCEK 99 ŞEY
Etkileyici DamaR Sözler Msn Nickleri EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:46 am tarafından Misafir

» Allahtan kadınım dedirden 100 neden
Etkileyici DamaR Sözler Msn Nickleri EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:45 am tarafından Misafir

» Komik SMS'ler
Etkileyici DamaR Sözler Msn Nickleri EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:40 am tarafından Misafir

» Aşk,Sevgi,Etkileyici sözler
Etkileyici DamaR Sözler Msn Nickleri EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:39 am tarafından Misafir

Etkileyici DamaR Sözler Msn Nickleri

YazarMesaj
ViRüsSs
Admin
Admin
ViRüsSs

Etkileyici DamaR Sözler Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Etkileyici DamaR Sözler Msn Nickleri   Etkileyici DamaR Sözler Msn Nickleri EmptyPaz Ekim 26, 2008 1:56 am

Uzun bir aradan sonra zaman ayırabildim siteye, işlerimin yogunlugundan 36 saat mesai'lerden, izinsiz haftalardan sonra

Sizleri de Yeterince sabırsızlandırdım, bunuda farkındayım. Bu aralar beni mazur görmeniz dileğiyle bir kaç söz benden sizlere

Hani ufak ßir ßebekken, Sadece acıkınca aqLarmı$ım.. ßa$ka zamanLarda qüLermi$im..!! Artık sadece acıkınca aqLamıyorum anne...!

Yalnızlık psikolojikmiş... Öpünce geçermiş, Yalnızlığımı gidermeye ne dersin?

qüné$ ßizédé DoqaR mı sévqiLim..ßizdé qün Yüzüné CıkaR Mıyız ? Yoksa Dißé vuRuP ßizDé ....TiTanic qißi ßaTaCak Mıyız ?!

Dokuz kere seV onunCu olaym qeRçkten sev soNuncu oLaymm [L]

Kimse unutulmayacak kdr sonsuz,Sonsuza dek sevilecek kdr dğerLi dğL

aşkı s*ktiR ettim duyguLaR köReLdi ßende sewgy ztn yhoqtu sayqı hakedene...

HakLıyDın Hep Sen AcıLar BeDava MecBurDuk Hep UzakTan BakMaya

Nefes bile almadan seviyorum seni !! İçimde dolaşan alkol gibi !! Sana gitgide sarhoş oluyorum !!

TopLa Önümé Attıqın ßozuk SözLéri ßén ßunLardan Annamam..!

вiiяii ѕαnα „giiт“ dediiğiinde „кαLмαк iiѕтiiуσяυм“ diiyeвiiLмeкмiiş ѕeνмeк

uzaqtan qorubde adam sandım.. qusura baqma!! bn miyop*m hayatım !

Yönetmen benim istediğime rol veririm istediğime yol!

Kaybedilen Her Bi Öz!Sarfedilen Her bi Söz!Ağlamaklı Her bi Göz!Bir Kördüğüm Oldu..Çözebilirsen Hadi Çöz..

öLdrecktm sni.. İncitecektim.. Unutacaktım.. Ama Lanet oLsn !! Kı-ya-ma-dım!! Oysa ben seni sewmeLere doyamadım ...

İstanbuL güzeLse sebebi SENSİN!

Laf sOkma gißi şuurSuzca çaßaLara gimeyiniz..!!kApak üstüNe kapAk veRir tefaLe nuMune die yoLLArmMmm!!!

Beni Tanımıyorsunuz Ahkam Kesmeyin Arkanıza Gölge,İçinize Korku,Mezarınıza Konu Olurum

$aaT G£c£nİn 3 ü AdıN DİlİmD£ HaYaLiN GöZüMd£ ߣn $£nİ ÇoK ÖzL£dİm HaDi G£l $aßaH İLk GüNaYdIN $£N D£ ....

AşK dEdİğĞİn ŞaRkI bİtİNcEYe KaDaRmIş SeVgİlİ dEdİğİin DaHa GüZeLiNnİ buLunCa SaTaNmıŞşŞ!

a.q Nun maRiosu çocuKluğum seNin maniTanı kuRTarmaqLa qeçTi umaRm mutLusunduR maniTanla

isTer mavi qözLüsünü isTer yeşiL qözLüsüNü seç eRkek miLLeti değiL mi vuR tekmeNi qeç xD
http://jandini31.yetkinforum.com

Etkileyici DamaR Sözler Msn Nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası