Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» << geldin...>>
Kadınların erkekleri, erkeklerinde kadınları reddetme bahaneleri EmptyPtsi Tem. 20, 2009 5:27 am tarafından ViRüsSs

» Klasik türk yalanları
Kadınların erkekleri, erkeklerinde kadınları reddetme bahaneleri EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 1:18 pm tarafından ViRüsSs

» Bu gunlerde beni yaşatmayan Biri var ?
Kadınların erkekleri, erkeklerinde kadınları reddetme bahaneleri EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 1:15 pm tarafından ViRüsSs

» Klasik evli bir çift (gülmemek elde değil)
Kadınların erkekleri, erkeklerinde kadınları reddetme bahaneleri EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:57 am tarafından Misafir

» Kadınlar ve Erkekler ne demek isterler..
Kadınların erkekleri, erkeklerinde kadınları reddetme bahaneleri EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:52 am tarafından Misafir

» İYİKİ ERKEĞİM DEDİRTİCEK 99 ŞEY
Kadınların erkekleri, erkeklerinde kadınları reddetme bahaneleri EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:46 am tarafından Misafir

» Allahtan kadınım dedirden 100 neden
Kadınların erkekleri, erkeklerinde kadınları reddetme bahaneleri EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:45 am tarafından Misafir

» Komik SMS'ler
Kadınların erkekleri, erkeklerinde kadınları reddetme bahaneleri EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:40 am tarafından Misafir

» Aşk,Sevgi,Etkileyici sözler
Kadınların erkekleri, erkeklerinde kadınları reddetme bahaneleri EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:39 am tarafından Misafir

Kadınların erkekleri, erkeklerinde kadınları reddetme bahaneleri

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Kadınların erkekleri, erkeklerinde kadınları reddetme bahaneleri Empty
MesajKonu: Kadınların erkekleri, erkeklerinde kadınları reddetme bahaneleri   Kadınların erkekleri, erkeklerinde kadınları reddetme bahaneleri EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:34 am

1-Seni ağabeyim gibi severim.(Saz heyetinde 14. keman)
2-Aramızda bu kadar yaş farkı olmasaydı keşke. (Babam yaşındasın)
3-Seni düşünemiyorum. (Çirkinsin)
4-Hayatım şu anda karmakarışık. (eve gideceğiz ve eski erkek arkadaşım gelecek,olay çıkacak)
5-Bir başkasını seviyorum. (Evde kedimi okşar,pasta börek yerim)
6-Aynı işyerinde çalıştığım biriyle çıkamam. (Aslında sadece aynı güneş sisteminde olsak da seninle olmam)
7-Sorun senden değil,benden kaynaklanıyor. (sorun senden kaynaklanıyor)
8-Şu sıralar kariyerime konsantreyim.(iş yapmak bile seninle olmaktan daha ilginç)
9-Sözlüm var. (Seninle beraber olmaktansa her yalanı söylerim)
10-Arkadaş kalalım. (Benim yanımda ol da erkek arkadaşlarımın neler yaptıklarını anlatacak bir adamım olsun)

--------------------------------------------------------------------------------

ERKEKLERİN KADINLARI REDDETME BAHANELERİ:
1-Seni kızkardeşim gibi severim(çirkinsin)
2-Aramızda bu kadar yaş farkı olmasaydı keşke (çirkinsin)
3-Seni düşünemiyorum (çirkinsin)
4-Hayatım şuanda karmakarışık (çirkinsin)
5-Bir başaksını seviyorum (çirkinsin)
6-Aynı işyerinde çalıştığım biriyle çıkamam (çirkinsin)
7-Sorun senden değil benden (çirkinsin)
8-Şu sıaralar kariyerime konsantreyim (çirkinsin)
9-Sözlüm var (çirkinsin)
10-Arkadaş kalalım (çok ama çok çirkinsin)

Kadınların erkekleri, erkeklerinde kadınları reddetme bahaneleri
1 sayfadaki 1 sayfası