Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» << geldin...>>
Şaşkın Ünlülerin Gafları(gaf;yazılı olmayan fakat toplum tarafından kabul görmüş toplumsal kuralların ihlali.) EmptyPtsi Tem. 20, 2009 5:27 am tarafından ViRüsSs

» Klasik türk yalanları
Şaşkın Ünlülerin Gafları(gaf;yazılı olmayan fakat toplum tarafından kabul görmüş toplumsal kuralların ihlali.) EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 1:18 pm tarafından ViRüsSs

» Bu gunlerde beni yaşatmayan Biri var ?
Şaşkın Ünlülerin Gafları(gaf;yazılı olmayan fakat toplum tarafından kabul görmüş toplumsal kuralların ihlali.) EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 1:15 pm tarafından ViRüsSs

» Klasik evli bir çift (gülmemek elde değil)
Şaşkın Ünlülerin Gafları(gaf;yazılı olmayan fakat toplum tarafından kabul görmüş toplumsal kuralların ihlali.) EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:57 am tarafından Misafir

» Kadınlar ve Erkekler ne demek isterler..
Şaşkın Ünlülerin Gafları(gaf;yazılı olmayan fakat toplum tarafından kabul görmüş toplumsal kuralların ihlali.) EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:52 am tarafından Misafir

» İYİKİ ERKEĞİM DEDİRTİCEK 99 ŞEY
Şaşkın Ünlülerin Gafları(gaf;yazılı olmayan fakat toplum tarafından kabul görmüş toplumsal kuralların ihlali.) EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:46 am tarafından Misafir

» Allahtan kadınım dedirden 100 neden
Şaşkın Ünlülerin Gafları(gaf;yazılı olmayan fakat toplum tarafından kabul görmüş toplumsal kuralların ihlali.) EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:45 am tarafından Misafir

» Komik SMS'ler
Şaşkın Ünlülerin Gafları(gaf;yazılı olmayan fakat toplum tarafından kabul görmüş toplumsal kuralların ihlali.) EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:40 am tarafından Misafir

» Aşk,Sevgi,Etkileyici sözler
Şaşkın Ünlülerin Gafları(gaf;yazılı olmayan fakat toplum tarafından kabul görmüş toplumsal kuralların ihlali.) EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:39 am tarafından Misafir

Şaşkın Ünlülerin Gafları(gaf;yazılı olmayan fakat toplum tarafından kabul görmüş toplumsal kuralların ihlali.)

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Şaşkın Ünlülerin Gafları(gaf;yazılı olmayan fakat toplum tarafından kabul görmüş toplumsal kuralların ihlali.) Empty
MesajKonu: Şaşkın Ünlülerin Gafları(gaf;yazılı olmayan fakat toplum tarafından kabul görmüş toplumsal kuralların ihlali.)   Şaşkın Ünlülerin Gafları(gaf;yazılı olmayan fakat toplum tarafından kabul görmüş toplumsal kuralların ihlali.) EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:29 am

Sunucu: Hilal Hanım takip mesafesi nedir?
Hilal Cebeci: Takip mesafesi, mesela ben şu anda 40 km hızla gidiyorum ya, önümdeki araçla aramdaki mesafe de 40 kilometre olmalıdır.
Sunucu: Ama Hilal Hanım, bu durumda İstanbul-Ankara yolunda sadece 13 araç olabilir.

DENİZ AKKAYA: “Birçok arkadaşımın içime girmesine izin verdim ve ben öyle her arkadaşımı içime alan biri değilimdir!”

EMRAH: “Mozart dinlemiyorum ama Türkiye’ye gelirse konserine mutlaka giderim.”

BRITNEY SPEARS: “Kanada gibi denizaşırı ülkelerde çok bulundum...”

SÜLEYMAN DEMİREL: “Ege bir Yunan gölü deeldir, Ege bir Türk gölü de deeldir. Binaenaleyh Ege bir göl deeldir.”

REHA MUHTAR: “Bütün bunları nasıl yaptın ha? Cevap ver!”
TELEFONDAKİ KİŞİ: “Bakın efendim izah edeyim...”
REHA MUHTAR: “Sus, konuşma! Hâlâ utanmadan izah ediyorsun! Cevap versene...”

METİN UCA: “Akdeniz’de yaşayan saldırgan bir köpekbalığı türü, ‘C’ harfi?”
YARIŞMACI: “Caws!..”

SEREN SERENGİL: Telefonla bağlanan seyirciye soruyor: “Sevgilin nereli?”
KARŞIDAKİ SES: “Kars”
SEREN SERENGİL: “Doğu tarafı oluyor değil mi?”

ŞENAY AKAY: “Beni kötü aletlerine emel etmek istiyorlar.”

HÜLYA AVŞAR: “Teniste en iyi hareketlerden biri, topu fileyi yalayarak atmaktır. Ben yaptığım işlerde bu atış felsefesini benimsedim.”

BÜLENT ERSOY: “57. Hükümet ‘tekno partiler’in açılmasına yardımcı oldu.”

ERMAN TOROĞLU: “Bakirelik yalnız bayanda mı olur? Mesela hakemin bakiresi olmaz mı? Yani bozulmamış bir hakem!”

WIMBLEDON ERKEKLER FİNAL MAÇINI ANLATAN TRT SPİKERİ: “Kaybedecek hiçbir şeyi yoktu. İlk iki seti kaybetti. Şimdi kaybedecek daha çok hiçbir şeyi yok!”

TÜRKİYE-BREZİLYA MAÇINDA: “Alpay arka ayağını burktu!”

HANDE ATAİZİ: “Bu tokat olayından sonra hayata bakış açım değişti, artık her şeye daha pozitif bakıyorum...” (Sevda Demirel’in canlı yayında tokadını yedikten sonra...)

GAZETECİ SORUSU: “Türkan Hanım, gözlerinizi bağışlamayı düşünür müsünüz?”
TÜRKAN ŞORAY: “Bugün mü?”

CÜNEYT ARKIN: “İstanbul’un 5’te yarısını gezdim.”

ASENA: “Elimde olmayaraktan silim sürtmüş olabilir.”

EBRU GÜNDEŞ: “Sade sadelikten gelir. O yüzden sadeyi tercih ettim!”

ÖYKÜ SERTER: “Evet, tüm bölgelerimizden puanları aldık. Sadece dış bölgelerimiz kaldı.”

GÜLBEN ERGEN: “Sizin karşınıza iyi çıkabilmek için elimden gelenin en iyisini yaptım. Her geleni yaptım.”

DOĞUŞ: “Müzikte tek eksiğim opera.”

‘EN BÜYÜK YARIŞMA BU YARIŞMA’ ADLI PROGRAMDA NECO: “Ne iş yapıyorsunuz?”
YARIŞMACI: “Su an işsizim Neco Bey...”
NECO: “Harika... Süper!”

ASENA: “Salak olabilirim ama aptal asla!”

SİNEM GÜVEN: “Ben meme kanserine şahsen karşıyım.”

A TAKIMI ADLI PROGRAMDA ALT YAZI: “İsmini vermek istemeyen bir izleyici Filiz Ovar İngiltere’den arıyor.”

İZZET YILDIZHAN: “Fransızlar amma kültürlü, ufacık çocukları bile Fransızca konuşuyor.”

NİHAT DOĞAN: “****** ne demiş: Yurtta sulh barışta sulh.”

BROOKE SHIELDS: “Sigara öldürür ve eğer ölürseniz hayatınızın önemli bir parçasını kaybedersiniz...”

Müjde Ar:Benim gazozumun kapağını Bedri açtı.

Şaşkın Ünlülerin Gafları(gaf;yazılı olmayan fakat toplum tarafından kabul görmüş toplumsal kuralların ihlali.)
1 sayfadaki 1 sayfası