Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» << geldin...>>
İşte bazı ünlüler ve hobileri EmptyPtsi Tem. 20, 2009 5:27 am tarafından ViRüsSs

» Klasik türk yalanları
İşte bazı ünlüler ve hobileri EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 1:18 pm tarafından ViRüsSs

» Bu gunlerde beni yaşatmayan Biri var ?
İşte bazı ünlüler ve hobileri EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 1:15 pm tarafından ViRüsSs

» Klasik evli bir çift (gülmemek elde değil)
İşte bazı ünlüler ve hobileri EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:57 am tarafından Misafir

» Kadınlar ve Erkekler ne demek isterler..
İşte bazı ünlüler ve hobileri EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:52 am tarafından Misafir

» İYİKİ ERKEĞİM DEDİRTİCEK 99 ŞEY
İşte bazı ünlüler ve hobileri EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:46 am tarafından Misafir

» Allahtan kadınım dedirden 100 neden
İşte bazı ünlüler ve hobileri EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:45 am tarafından Misafir

» Komik SMS'ler
İşte bazı ünlüler ve hobileri EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:40 am tarafından Misafir

» Aşk,Sevgi,Etkileyici sözler
İşte bazı ünlüler ve hobileri EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:39 am tarafından Misafir

İşte bazı ünlüler ve hobileri

YazarMesaj
Misafir
Misafir

İşte bazı ünlüler ve hobileri Empty
MesajKonu: İşte bazı ünlüler ve hobileri   İşte bazı ünlüler ve hobileri EmptyPtsi Tem. 06, 2009 10:17 am

Acun Ilıcalı
PlayStation hastası Ünlü
sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı'nın vazgeçilmezi PlayStation. Başta Galatarasaraylı Okan olmak üzere ünlü futbolcu dostlarıyla ekran karşısına geçen Ilıcalı, sabahlara kadar süren iddialı futbol maçları yaparak stres atıyor. Geçtiğimiz günlerde de Arda Turan ile kapıştı, kazanan Ilıcalı oldu.

Kadir İnanır
Kurbağa biriktiriyor
Yeşilçam'ın efsane oyuncusu Kadir İnanır'ın en sevdiği hayvan; kurbağa! Nerede üzerinde kurbağa figürü bulunan bir eşya görse alan Kadir İnanır evinin bir odasını da sadece bu nadide koleksiyon için ayırmış.

Necati Şaşmaz
Ney çalıyor
Kurtlar Vadisi'nin Polat'ının ilgi alanı tasavvuf. Vazgeçilmezi ise ney. Ne zaman kafa dinlemek istese ney üflüyor.

Özcan Deniz
Tuval sevdalısı Şarkıcı
Özcan Deniz, boş vakitlerinde soluğu tuvalin başında alıyor. Birbirinden başarılı yağlıboya çalışmalarına imza atan Deniz, dostlarına da yaptığı tabloları hediye etmekten hoşlanıyor.

Cem Yılmaz
Beste yapıyor
Ünlü komedyen işlerinden arta kalan zamanını müziğe ayırıyor. Özellikle elektronik müziğe meraklı olan Cem Yılmaz, Levent'teki evine geçen yıl profesyonel bir müzik stüdyosu kurdu. Yılmaz, burada yakın arkadaşlarıyla birlikte besteler yaparak kafasını dağıtmaya çalışıyor.

Beyazıt Öztürk
Resim yapıyor
Beyazıt Öztürk'ün asıl tutkusu resim. Yağlıboya resim çalışmaları yapan Beyaz'ın bu işte oldukça başarılı olduğu söyleniyor.

Mustafa Sandal
Tutkusu saatler
Musti'nin iki tutkusu var. Bunlardan biri uçaklar diğeri de saatler. Hatırı sayılır bir saat koleksiyonu olan Mustafa Sandal, gittiği her ülkede mağaza mağaza dolaşıp, ilginç modeller beğeniyor. Sandal internet üzerinden de siparişle saat satın alıyor.

Ata Demirer
Vakti çatıda geçiyor
Hayvanları çok seven ünlü komedyen için güvercinlerin yeri ayrı. 50 tane güvercini olan Demirer, en güzel zamanlarını evinin çatısında, onlarla oynarken geçiriyor.

Hüsnü Şenlendirici
Helikopter topluyor
Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici'nin ilgi alanı maket oyuncaklar. Şenlendirici konser vermek ya da tatil yapmak için gittiği yerlerden özellikle helikopter maketi topluyor.

Bergüzar Korel
Çocukların bakışını görüntülemeyi seviyorum
İki makinem var. Biri Canon 5D, diğeri ise 4D. Canon 4D’mi daha sık kullanıyorum. Yeni bir ışık ekipmanı aldım, iç çekimler yapıyorum. En çok portre fotoğrafları çekmeyi seviyorum ama, yakın plan çalışıyorum. Aynı zamanda çocuklar da ilgimi çekiyor. Çocukların bakışını yukarıdan görüntülemeyi seviyorum; yani onların bize bakışını göstermek istiyorum. Yakın arkadaşlarımın hepsi benim için bir model, annem de dahil olmak üzere... Çok fazla fotoğraf çekiyorum, makinem sürekli elimde... Bu hobiyi profesyonel olarak yapmak istiyorum, o yüzden de sürekli öğrenmeye çalışıyorum.

Ceyda Düvenci
Anları ölümsüzleştirdiğimi düşünüyorum
Çocukluktan beri hep çantamda küçük fotoğraf makinemle dolaşırdım. Sonra daha bilerek fotoğraf çekmek istedim ve ders aldım. Önceleri analog fotoğraf çekiyordum, şimdi Canon 5D ile çalışıyorum. Taşıması zor bir makine Canon 5D; ağır çünkü. Her yere götüremiyorum ama gizemli karelerin çıkacağına emin olduğum yerlere götürüyorum. Gittiğim ülke ve şehirlerde çocukların fotoğraflarını çekiyorum. Ayrıca insanların habersiz fotoğraflarını çekmeyi tercih ediyorum. Fotoğraf çekerken anları ölümsüzleştirdiğimi düşünüyorum.

Fuat Güner
Uçmaya hazır 16 uçağım var
Model uçak merakım çocukluğumda başladı. Küçükken de lastik pervaneli uçak yapardım. Sene sanırım 1994’tü. Uçuş sahası olan bir arkadaşımızın yerinde oğlumla birlikte ders almaya başladık. 10-15 dersten sonra kendi başımıza inip kalkmayı öğrendik. Ardından hem oğlum hem ben akrobasi dalında uçaklar uçurmaya başladık. Beraber Türkiye şampiyonalarına girdik. Sonra oğlumun okuldaki dersleri ağırlaşınca, o biraz uzaklaştı. Ama ben hâlâ devam ediyorum. ıstanbul Model Uçak Kulübü’nün, Sabiha Gökçen Havaalanı’nın kuzeyinde bulunan tesislerinde, asfalt pistte hafta sonları uçak uçuruyoruz. Pek çok farklı türde, uçmaya hazır toplam 16 uçağımız var.

Sinan Tuzcu
Motosiklet bir özgürlük biçimi
Yaklaşık iki senedir bu hobiyle ilgileniyorum. Altı aydır da aktif olarak motosiklet kullanıyorum. Çok dikkatli olunması gereken ve üzücü olaylara sebebiyet verebilecek bir hobi... Bu nedenle her türlü dersi ve kazanılması gereken deneyimi oluşturduktan sonra trafiğe çıkmaya gayret gösterdim. Türkiye’de trafik bir terör... Motosikleti sadece trafikten sıyrılmak için kullanmayı pek uygun görmüyorum. Bu bir özgürlük biçimi. şile yolunda kaskın içine dolan oksijen ve yeşilin tonları tarif edilemez bir duygu uyandırıyor insanda. Bunun yanında bir sosyal ortam yaratıyor çevrenizde. Yeni arkadaşlar kazanıyorsunuz.

Ahmet Ümit
Aranan bir çiğ köfteciyim
Antep'teyken çiğ köfte ya da kebap yapmak gibi bir merakım yoktu. Bir yaz Büyükada’ya pikniğe gitmiştik. Arkadaşlarım o kadar ısrar ettiler ki oturup çiğ köfte yaptım. 1979 yılının yazıydı. O zamandan beri çiğ köfte yapıyorum. şimdi aranan bir çiğ köfteciyim. Damadıma öğrettim, o da yapmaya başladı. Torunum Rüzgar, büyüdüğünde bu geleneği sürdürecek!

Selim İleri
Yazmak acı verdi, resme sığındım
Resim yapmak bende çok eski bir tutku. Ama hep ürktüm. Ancak son bir iki yıldır; yapraklar, çiçekler, mevsimlerden izdüşümler... Hep onlarla haşır neşirim. Tuhaf bir sevinç duyuyorum resim yaparken. Mutluluk, yaşamak isteği... Oysa yazmak hep acı verdi. Belki bu yüzden resme sığınıyorum. Zaten yazdıklarımı da resim sanatı zaman zaman beslemiştir.

Eminem
Hobileri
1-SHADYNİN ilk hobisi silahla atış yapmak
2-Kızıyla vakit geçirmek
3-Kızına süpriz yapmak

50 Cent-
Hobileri
1-X box oynamak
2-DvD film seyretmek
3-Hapishane döneminde başlayan body bulding hastalığı hobi haline dönüşmüş.En büyük 3. hobisi spor yapmak

-Snoop Dogg-
Hobileri
1-Bayanlarla çok yakın olmak
2-Saat koleksiyonu
3-İçki

-Jay-Z-
Hobileri
1-Evde yanlız olduğu zaman kafasını dinlemek için bol bol klasik müzik dinliyormuş
2-Herkesin olduğu ortamda kendisini biraz tedirgin hissediyormuş
3-Yorgunluğunu atmak için bazen malikhanesinin havuzundan saatlerce çıkmıyormuş

-P.Diddy-
Hobileri
1-Bilardo oynamak
2-Deniz kenarında yürümek
3-Arabasıyla dolaşmak

-Missy Elliott-
Hobileri
1-Uyumayı çok seviyor
2-Arkadaşlarıyla hoş vakit geçirmek
3-Kafasını dinlemek

-Alicia Keys-
Hobileri
1-Herkesinde bildiği gibi keys'in en büyük hobisi piano çalmak
2-Sık sık saçlarını öldüren keys bunu hobi haline getirmiş durumda
3-Bir röportajında hobilerinden bahseden keys'in 3. büyük hobisi alışveriş ve kendine yeni şeyler almak

-Ashanti-
Hobileri
1-Çocokluğunda annesinden alışan bir hobisi var ashantinin sabahları yürüyüş yapmak
2-Geceleri bir şeyi olmadan asla uyuyamıyor bu onun koca oyuncak tavşanı
3-Çok sevdiği evinde zaman geçirmek

-Beyonce-
Hobileri
1-Beyonce'un hatırı sayılır bir ayakkabı odası var.Söylediğine göre özel ayakkabı odasındaki ayakkabıların sayısı 2000 in üzerindeymiş
2-Kendisiyle çok zaman geçirmesi
3-Tam bir alışveriş aşığı olan beyonce muntazam olarak her gün kendisine yeni bir şeyler alıyormuş

-Kelis-
Hobileri
1-Her sabah duş alması
2-Yeni makyaj malzemeleri
3-Yağmurda yürümek

İşte bazı ünlüler ve hobileri
1 sayfadaki 1 sayfası